0
سبد خرید خالی است!
طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

Graphic design

طراحی انواع لوگو ، ست اداری ، بروشور ها ، بنر و همچنین طراحی فایل های گرافیکی سایت و اپلیکیشن

طراحی گرافیک ، رشته ای در مرز کامپیوتر و هنر که خواهان زیادی در دنیای دیجیتال امروزی دارد.طراحی گرافیک در دنیای دیجیتال مارکتینگ به مجموعه ای از فعالیت هایی اطلاق میشود که کمک ویژه ای در به تصویر کشیدن داده های دیجیتال میکند. شرکت دیجیتال مارکتینگ ایپک دارای یک تیم حرفه ای و باتجربه ای از گرافیست و طراحان ، خدمات گسترده ای در این زمینه به شما عزیزان میدهد . زیر شاخه های طراحی گرافیک در دیجیتال مارکتینگ به صورت زیر است:

UI / UX 

این شاخه از گرافیک ، در طراحی بخش ظاهری سیستم های نرم افزاری در همه پلتفرم های طراحی سایت ، گوشی های همراه و دسکتاپ کاربرد دارد.

طراحی لوگو

همانطور که مشخص طراحی لوگو یکی از مهم ترین بخش های گرافیک میباشد که گرافیست بسته به کسب و کار شما ، لوگو شما را طراحی خواهد کرد.

طراحی ست اداری

ست های اداری به طراحی مجموعه ای از فایل ها گرافیکی گفته میشود که برای هر کسب و کاری برای مارکتینگ آن ضروری میشود ، موارد زیر میتوانید بصورت مجموعه یا بصورت تکی برای کسب و کار شما طراحی شود.

  1. طراحی کارت ویزیت
  2. طراحی سربرگ
  3. طراحی بروشور
  4. طراحی پاکت : شامل طراحی پاکت نامه ، پاکت برگه A4 ،  پاکت برگه A5  میشود
  5. طراحی تراکت

طراحی آیکون

طراحی مجموعه آیکن های موردنیاز در UI / UX  نیز یکی از زیر شاخه هایی است که امروزه در طراحی گرافیک ، طرفداران زیادی پیدا کرده است .

طراحی مُک آپ

مکاپ به تصاویری گفته مبشود که به منظور تبلیغات و ساخت تصاویر تبلیغاتی ، استفاده میشود ، برای مثال : طراحی تیشرت با طرح های متفاوت . شما نیز میتوانید برای تبلیغات محصولات و خدمات سایت خود از این نوع طراحی واحد گرافیک استفاده کنید. (تمامی تصاویر نمونه کار های ایپک از نوع مک آپ می باشد.)

طراحی تصاویر گرافیکی

طراحی تصاویر گرافیکی برای استفاده در سایت ، تبلیغات در سایت ، شبکه های اجتماعی ، تصاویر بیلبورد ها و هرگونه تصویر گرافیکی دیگر  ، مهم ترین زیر شاخه گرافیک به شمار میرود که اکثر گرافیست ها در این زمینه نیز فعالیت دارند.

نقاشی دیجیتال

نقاشی های دیجیتال ، نسل تازه ای از هنر نقاشی و طراحی میباشد که با قلم های مخصوص و برنامه های نقاشی ویژه توسط نقاشان در کامپیوتر کشیده میشوند ، که امروزه خیلی کاربرد دارند.

طراحی محصول

به طراحی انتزاعی ، محصولات در برنامه ها گرافیکی ، توسط گرافیست طراحی محصول میگویند. (طراحی محصول یا Product designing  مفهوم فراتر از گرافیک دارد ولی اینجام منظور ما طراحی گرافیکی ظاهر محصولات است.)

 

 

 

ایپک

عاشق برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و 8 سال است که در زمینه برنامه نویسی و هوش مصنوعی در حال مطالعه و فعالیت هستم!

پرسش و پاسخ

چندین بار امکان درخواست اصلاح کردن طرح گرافیکی را دارم؟

بسته به نوع طرح ، میتوان تعداد درخواست برای اصلاح میتواند متفاوت باشد ، ولی حداقل 2 بار امکان درخواست برای اصلاح و 1 بار درخواست تعویض طرح میباشد.

دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید


دیدگاه
021-9103-1917