0
سبد خرید خالی است!

سوالات متداول | شرکت دیجیتال مارکتینگ و برنامه نویسی ایپک

همه سوالات خودرا اینجا بنویسید

بله شما با سفارش همزمان چندین خدمات شامل تخفیف میشوید.

بله شما با سفارش همزمان چندین خدمات ، شامل تخفیف میشوید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تخفیفات شرکت ایپک با واحد فروش در ارتباط باشید.

شرکت ایپک دارای مجوز فعالیت در زمینه توسعه نرم افزار های کامپیوتری میباشد.

شرکت ایپک دارای مجوز فعالیت در زمینه آی تی از ارگان های شورای صنفی ، سازمان ثبت اسناد ، اینماد ، کسب و کار اینترنتی ، اداره مالیات ، اداره بیمه میباشد.

بله ، با مدیریت تماس بگیرید.

اگر شما مدیر یک شرکت دیجتیال مارکتینگ و آیتی را بر عهده دارید و نیاز به برونسپاری تعدادی از پروژه های خود را دارید میتوانید با شرکت ایپک قرار داد همکاری امضا کنید.

بله ، با واحد فروش تماس گرفته شود.

بله شما میتوانید با دریافت نمایندگی شرکت ایپک در شهر های مختلف ایران و خارج کشور ، با ارائه خدمات و پذیرش پروژه ، پورسانت قابل توجهی کسب کنید.

بله ، با بررسی واحد فنی ، پشتیبانی صورت میگیرد.

بله ، در صورت نیاز شما به پشتیبانی سایت و نرم افزار خود که در شرکت های دیگر توسعه داده شده است با واحد پشتیبانی شرکت ایپک تماس برقرار کرده و همکاران ما در این واحد با بررسی نوع پروژه و تکنولوژی بکار گرفته شده در این پروژه در صورت امکان ، پشتیبانی پروژه شما را انجام خواهند داد.

در صفحه تماس با ما ، رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

اگر مایل هستید در یکی از موقعیت های شغلی شرکت ایپک ، بصورت تمام وقت ، پاره وقت و یا دورکاری با ما همکاری کنید میتوانید در صفحه تماس با ما ، مشخصات و رزومه کاری خود را برای ما ارسال کنید تا واحدهای مربوطه بعد از بررسی رزومه شما و در صورت پذیرش ، با شما برای مصاحبه حضوری تماس برقرار کنند.

شما میتوانید با مدیر منابع انسانی شرکت ایپک تماس بگیرید و مشکل پیش آمده را گزارش دهید.

چناچه از عملکرد یکی از همکاران ناراضی هستید یا بی ادبی به شما صورت گرفته است ، شما میتوانید با شماره شرکت ایپک تماس گرفته و واحد مدیر منابع انسانی را شماره گیری نمایید و مشکل بوجود آمده را به ایشان گزارش دهید.

پشتیبانی ایپک بنا به خدمات ارائه شده متفاوت می باشد.

با توجه به خدمات ارائه شده به شما و نوع قرارداد عقد شده این موارد متفاوت است ولی در حالت کلی تمامی مواردی که هنگام سفارش و عقد قرارداد به عهده مجری میباشد شامل پشتیبانی میاشد و چناچه این موارد در هنگام تحویل پروژه به شما به درستی انجام نشده باشد و یا به مشکلی (باگ) برخورد کرده باشند ، این موارد شامل پشتیبانی میشوند.

بله ، تمامی خدماتی که در شرکت ایپک ارائه میشود دارای پشتیبانی میباشند.

بله ، تمامی خدمات ارائه شده در شرکت ایپک دارای پشتیبانی رایگان به مدت معلوم ( نسبت به خدمات دریافت کرده متفاوت است) و پس از اتمام پشتیبانی رایگان با پرداخت مبلغ تعیین شده ، پشتیبانی خود را بصورت سالانه تمدید کنید.

بله ، تا 4 روز پس از سفارش آنلاین امکان لغو سفارش وجود دارد.

بله ، شما میتوانید تا 4 روز بعد از سفارش آنلاین خدمات ، سفارش خود را لغو کنید و چنانچه مبلغی را پرداخت کرده اید تمام و کمال به شما مرجوع میشود.اگر شما بصورت رسمی با شرکت ایپک قرارداد عقد کرده باشید این موضوع با پرداخت هزینه فسخ مکتوب در قرارداد میسر میباشد.

بله ، شما میتوانید بصورت حضوری به شعبه اصلی ایپک در شهرستان ابهر مراجعه کنید.

امکان مراجعه حضوری ، برگزاری جلسات توجیهی ، مشاوره ، سفارش ، فنی و … در دفتر مرکزی شرکت در شهرستان ابهر وجود دارد ولی فعلا در شعبه تهران فقط امکان فعالیت کارکنان وجود دارد و امکان مراجعه و جلسه حضوری وجود ندارد ولی امکان برگزاری جلسات در تهران در دفاتر کارفرما میسر است.

بله ، امکان ارائه خدمات بصورت اقساط 3ماهه ، 6 ماهه ، 9ماهه ، 12 ماهه وجود دارد.

بله ، برای خرید و سفارش بصورت اقساط شما میتوانید با مدیر مالی شرکت ایپک تماس بگیرید و شرایط آن را بصورت کامل بررسی بفرمایید.

شما میتوانید بر روی لینک مشاوره رایگان در سربرگ (هدر) سایت کلیک کنید و گزینه های موجود را مشاهده کنید.

شما میتوانید با یکی از روش های زیر با شرکت ایپک در ارتباط باشید.

  1. تماس با شماره ی 1917-9103-021 و شماره گیری واحد مربوطه 
  2. ارسال فکس به شماره 1667-352-024 
  3. ارسال پست الکترونیکی به ایمیل info@eepek.org
  4. ارسال پیام واتساپ یا تلگرام به شماره همراه 09396138704
  5. ارسال پیامک حاوی شماره تماس خود به شماره 09396138704
  6. ارسال پیام به یکی از صفحات مجازی ما 

*برای یافتن صفحه مجازی ما در شبکه های اجتماعی eepekco را جستجو کنید!

از قسمت هدر سایت ، به صفحه ثبت نام بروید!

شما میتوانید از قسمت سربرگ صفحات (Header) ، بر روی لینک ثبت نام کلیک کرده و وارد صفحه ثبت نام شوید و از این طریق در سیستم شرکت دیجیتال مارکتینگ ایپک ثبت نام کنید، میتوانید برای تسریع فرایند ثبت نام برروی لینک زیر کلیک کنید. ثبت نام

021-9103-1917