0
سبد خرید خالی است!
دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

Digital marketing

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی به تدوین استراتژی خاص ، منجر به شناسایی برند شما در بستر اینترنت خواهد بود ، در ادامه به لیست خدمات دیجتال مارکتینگ اشاره خواهیم کرد.

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال یکی دیگر از خدمات مهم شرکت دیجیتال مارکتینگ و برنامه نویسی ایپک است که به شما این امکان را می دهد که استراتژی های خاصی را برای نوع کسب و کار خود طراحی کنید، کانال هایی را انتخاب کنید که مخاطبان هدف شما هستند و اقداماتی را که در زمان واقعی انجام می دهید اندازه گیری کنید. بنابراین، شما با بهینه‌سازی منابع، دیده خواهید می‌شوید. در ادامه به لیستی از خدمات بازاریابی دیجیتال برای شما فراهم کرده ایم.

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

اگر هنوز در مورد بازاریابی دیجیتال اطلاعات دقیقی ندارید ، امروز آن را برای شما توضیح خواهیم داد. ما قصد داریم به طور مفصل به شما بگوییم که بازاریابی آنلاین چیست و چه مزایایی را می توانید با یک استراتژی بهینه و متمرکز برای برند خود به دست آورید. بازاریابی آنلاین برای کسب و کار شما ضروری است. دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین مجموعه ای از تکنیک های بازاریابی است که در رسانه ها و کانال های اینترنتی اجرا می شود. این در مورد استفاده حداکثری از منابع و فرصت های آنلاین برای تبلیغ کارآمد یک تجارت یا نام تجاری است.

به عبارت دیگر دیجیتال مارکتینگ سیستمی برای فروش محصولات و خدمات به یک هدف خاص است که از اینترنت از طریق کانال ها و ابزارهای آنلاین به صورت استراتژیک و سازگار با استراتژی بازاریابی کلی شرکت استفاده می کند.

 وب سایت ها، اپلیکیشن های موبایل، شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها، موتورهای جستجوی آنلاین، تبلیغات گوگل، تبلیغات رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی، پلتفرم های ویدئویی، انجمن ها و همه این کانال ها بخشی از دنیای بازاریابی آنلاین هستند.

 

دیجیتال مارکتیکگ و بازاریابی دیجیتال

 

دیجیتال مارکتینگ؛ تکامل بازاریابی سنتی

با رایج شدن اینترنت، تکنیک های بازاریابی سنتی با محیط آنلاین سازگار شدند. سرعت تکنولوژی تکامل یافت و بازاریابی دیجیتال پدید آمد. 

بازاریابی آنلاین از رسانه ها و کانال های جدید برای طراحی استراتژی هایی استفاده می کند که به شرکت ها کمک می کند تا در اینترنت برجسته شوند و مشتریان بیشتری را جذب کنند. شبکه های اجتماعی، وبلاگ های شرکت، بازاریابی ایمیلی، تبلیغات در گوگل و سایر رسانه ها تنها نمونه هایی از بازاریابی دیجیتال هستند.

بنابراین دیجیتال مارکتینگ تکامل بازاریابی سنتی است. ما از تبلیغات در رادیو، تلویزیون یا مطبوعات به تبلیغات در اینترنت رسیده ایم. از نامه‌های تبلیغاتی که به صندوق‌های پستی ما سرازیر شد، به سمت بازاریابی ایمیلی رفتیم. ما از ارائه محصولات زنده به وبینارها و ویدیوهای یوتیوب رسیده ایم.

تفاوت و مزیت اصلی این است که فناوری های جدید به ما امکان می دهند استراتژی های بازاریابی شخصی را طراحی کنیم. ابزارهای تحلیلی به ما کمک می کنند تا مخاطبان هدف خود را خیلی بهتر بشناسیم. اکنون ما با شخصیت خریدار یا مشتری ایده‌آل خود آشنا هستیم و دقیقاً آنچه را که به آن نیاز دارند ارائه می‌کنیم. ما حتی می توانیم انتظارات آینده مشتری را پیش بینی کنیم.

چرا؟ از آنجا که به لطف بازاریابی آنلاین ما می دانیم که کاربران آنلاین چه می کنند، چگونه در وب سایت یا فروشگاه الکترونیکی ما رفتار می کنند و چه ترجیحاتی دارند. بنابراین، بازاریابی دیجیتال نه تنها برای فروش بیشتر استفاده می شود بلکه منابع ارائه شده توسط اینترنت را به حداکثر می رساند.

 

مزایای دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

همانطور که فکر می کنم قبلاً متوجه شده اید، بازاریابی دیجیتال مزایای زیادی دارد که بازاریابی سنتی ندارد. این یک شرط مطمئن برای دستیابی به رشد بیشتر، بهبود موقعیت و گسترش انتشار ارتباطات ما است.

بیایید مزایای اصلی دیجیتال مارکتینگ را ببینیم:

1. مانند یک رسانه جهانی عمل می کند.

دیجیتال مارکتینگ به شما این امکان را می دهد که کسب و کار خود را به هر نقطه از کره زمین ببرید. شما می توانید نام تجاری و محصولات یا خدمات خود را بدون محدودیت جغرافیایی یا زمانی قرار دهید. فرقی نمی کند که رئیس یک شرکت بزرگ باشید یا یک تجارت کوچک.

2. تقسیم پذیر است.

شما امکانات بسیار زیادی برای تقسیم بندی بازار دارید تا تمام تلاش خود را بر روی مخاطب هدفی که می خواهید به آن برسید متمرکز کنید. دیجیتال مارکتینگ به شما این امکان را می دهد که افراد در سن خاص، با سطح تحصیلات خاص، عادات سبک زندگی خاص و موارد دیگر را مورد هدف قرار دهید. 

3. قابل اندازه گیری است.

با بازاریابی آنلاین، شما ابزارهای تحلیلی متعددی دارید که به شما امکان می دهد موفقیت اقدامات خود را با جزئیات زیاد اندازه گیری کنید. به عنوان مثال، می دانید چه کسانی وارد وب سایت شما شده اند، از کجا آمده اند، از چه بخش هایی بازدید کرده اند و چه مدت در سایت شما مانده اند.

 

زیر شاخه های دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ در اصل شامل تمامی خدمات زیر میشود که شما میتوانید بنا به نیاز خود یکی از خدمات زیر یا چندین مورد را برای تقویت کسب و کار خود در بستر اینترنت انتخاب کنید. در لیست میتوانید مهم ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ را مشاهده کنید

  1. طراحی سایت زیبا و با کارایی بالا
  2. سئو و بهینه سازی سایت
  3. تولید محتوا و بازاریابی محتوایی
  4. بازاریابی شبکه های اجتماعی 
  5. بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ)

 

زیر شاخه های دیجیتال مارکتینگ

سفارش خدمات دیجیتال مارکتینگ

شما میتوانید با یکی از روش های زیر سفارش یکی از خدمات دیحیتال مارکتینگ خود را به ما بسپارید 

  1. خرید یکی از پکیج های یکی از خدمات دیجیتال مارکتینگ بسته به نیاز کسب و کار شما
  2. تماس با شماره 02191031917 به جهت مشاوره دیجیتال مارکتینگ رایگان
  3. ارسال پیام به واتساپ یا تلگرام شماره 09396138704
  4. ارسال ایمیل به پست الکترونیکی marketing@eepek.org

 

ایپک

عاشق برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و 8 سال است که در زمینه برنامه نویسی و هوش مصنوعی در حال مطالعه و فعالیت هستم!

دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید


دیدگاه
021-9103-1917