0
سبد خرید خالی است!
طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

Mobile application development

تحلیل و طراحی انواع اپلیکیشن های ANDROID و IOS بصورت PWA , WEB VIEW , HYBRID , NATIVE

اطلاعات خدمات

 • نویسنده : ایپک
 • تعداد بازدید :
 • تاریخ نشر : 3 سال قبل
 • زمان مطالعه : 1.544 دقیقه
 • مدیر بخش : فرشید حبیبی
 • تلفن داخلی : 9
 • ایمیل اختصاصی : mobile@eepek.com

فهرست

مقالات محبوب

طراحی اپلیکیشن موبایل به فرایندی گفته میشود که شامل تحلیل ، طراحی و ساخت اپلیکیشن های موبایل است که برروی گوشی های همراه قابل اجرا باشد ، معمولا اپلیکیشن های موبایل با استفاده از API با یک سیستم نرم افزاری ریموت در ارتباط هستند.

انواع سیستم عامل گوشی های همراه

گوشی های همراه کنونی معمولا از دو پلتفرم برای اجرای اپلیکیشن های موبایل استفاده میکنند که اولین پلتفرم IOS  است که توسط شرکت اپل Apple توسعه داده شده است و برروی دستگاه های ساخته شده توسط اپل قابل اجرا میباشد ، پلتفرم بعدی اندروید Android  میباشد که توسط شرکت Google توسعه داده شده است که توسط اکثر گوشی ها و دستگاه های دیجیتال پشتیبانی میشود.

طراحی انواع اپلیکیشن های موبایل

روش های طراحی اپلیکیشن موبایل

امروزه برای توسعه و طراحی اپلیکیشن های موبایل 4 روش وجود دارد که بنا به نیاز میتوان یکی از این روش ها را برای توسعه اپلیکیشن خود انتخاب کرد.

اپلیکیشن های موبایل بومی 

اپلیکیشن های موبایل بومی یا ( Native mobile applications ) بصورت مستقیم توسط زبان برنامه نویسی و پلتفرمی که توسط شرکت مالک ارائه شده اند ، توسعه و طراحی شده و بصورت مستقیم برروی سیستم عامل های IOS یا Android  اجرا میشوند.

اپلیکیشن های موبایل میان پلتفرمی 

اپلیکیشن های میان پلتفرمی یا (cross-platform mobile applications) نوع دیگری از اپلیکیشن هایی هستند که در زبان های برنامه نویسی و پلتفرم های دیگر (غیر از زبان ها برنامه نویسی و پلتفرم های اصلی) توسعه و طراحی میشوند و در آخر به یک اپلیکیشن بومی (Native applications) کامپایل میشوند و قابل اجرا بر روی دستگاه های هوشمند میشوند.

اپلیکیشن های موبایل هیبریدی

اپلیکیشن های هیبریدی موبایل یا (Hybrid-Web Applications) توسط تکنولوژی های طراحی سایت مانند HTML , CSS , JAVASCRIPT  طراحی و توسعه داده میشوند و به پکیج های قابل نصب تبدیل میشوند ، از لحاظ فنی این نوع اپلیکیش ها  یک محفظه وب دارند.

اپلیکیشن های پیشرفته وب

اپلیکیشن های وب پیشرفته یا (Progressive Web Applications) یک رویکرد جدیدی جایگزین روش های سنتی طراحی اپلیکیشن موبایل میباشد که یک سایت واکنشگرا به گونه ای طراحی میشود که حس یک اپلیکیشن موبایل به مخاطب دست میدهد.

 •  
 •  

سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل

شما میتوانید برای ب مشاوره رایگان و سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل از راه های زیر اقدام کنید.

 1. تماس با شماره 02191031917 به جهت مشاوره رایگان 
 2. ارسال پیام به واتساپ یا تلگرام شماره 09396138704
 3. ارسال ایمیل به پست الکترونیکی mobile@eepek.org
 4. مراجعه به صفحه تماس با ما

ایپک

عاشق برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و 8 سال است که در زمینه برنامه نویسی و هوش مصنوعی در حال مطالعه و فعالیت هستم!

دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید


دیدگاه
021-9103-1917